Шайба Ф24 DIN 463 з двома лапками
Стопорна шайба Ф24 з двома лапками, що відповідає стандарту DIN 463 – кріпильний виріб, який призначений для використання в різьбових з'єднаннях. Служить для запобігання саморозгвинчування і застосовується спільно з болтами, гвинтами, гайками. Виріб виготовляється зі сталі. Для захисту від корозії на нього нанесено цинкове покриття.
Форма кріплення – кільце з двома виступами, розташованими під кутом 90 градусів один до одного. Вони знаходяться в одній площині, але мають різну довжину – в однієї лапки вона становить 25 (мм), в іншої 42 міліметри. Ширина їх однакова і досягає 20 (мм). Внутрішній діаметр дорівнює 25 міліметрам, зовнішній – 44 (мм). Товщина пластини – 1 (мм). При монтажі краї лапок відгинаються і заводяться за краї утримуваної деталі. Це щільно фіксує металовироби в нерухомому положенні, не дозволяє з'єднанню слабшати.

Розміри стопорної шайби Ф24 DIN 463 (мм):
|
Номінальний діаметр |
24 |
|
Внутрішній діаметр |
25 |
|
Зовнішній діаметр |
44 |
|
Товщина |
1 |
|
Коротка лапка |
25 |
|
Довга лапка |
42 |
|
Ширина лапки |
20 |
Замовити стопорну шайбу DIN 463 найвигідніше у компанії «Зевс». Ми організуємо доставку кріпильних виробів до будь-якого регіону України.
У каталозі нашого сайту ви можете обрати потрібний вам товар та оформити покупку. Зв'язатися з менеджерами ви можете за телефоном або онлайн. Для оптових покупців діє система знижок. Ціни на всю продукцію нижчі за ринкові. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 463 |
- Ціна: від 13,31 ₴




