Шайба Ф30 DIN 463 з двома лапками
Шайба з двома лапками Ф30 DIN 463 призначена для стопорних різьбових з'єднань. Встановлюється між головкою болта і верхньою площиною гайки. Широко використовується в машинобудівних галузях промисловості, монтажних роботах. Виріб має вигляд металевої пластини, посередині якої є отвір діаметром 31 міліметр.
По краях є виступи, розташовані під прямим кутом один до одного. Ширина їх – 26 міліметрів. Форма шайби – кільцеподібна, зовнішній діаметр становить 56 (мм). Товщина – 1,6 (мм). Довжина короткої лапки дорівнює 32 (мм), довшої – 52 міліметри. При монтажі їх необхідно відігнути (вручну або за допомогою інструментів), завести за край станини та за головку болта. Даний спосіб фіксації забезпечує надійний захист від саморозгвинчування. Матеріал металовиробу – високоякісна сталь. Захист від корозії забезпечує цинкове покриття.

Розміри стопорної шайби Ф30 DIN 463 (мм):
|
Номінальний діаметр |
30 |
|
Внутрішній діаметр |
31 |
|
Зовнішній діаметр |
56 |
|
Товщина |
1.6 |
|
Коротка лапка |
32 |
|
Довга лапка |
52 |
|
Ширина лапки |
26 |
Якщо вам потрібні шайби з двома лапками DIN 463, замовляйте їх на сайті компанії «Зевс». У нас ви знайдете великий вибір кріпильних виробів, ціни на які нижчі за ринкові. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. Для оптовиків діє система знижок. Телефонуйте, щоб отримати консультацію менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 463 |
- Ціна: від 26,02 ₴




