Шайба Ф36 DIN 463 з двома лапками
Шайба з двома лапками DIN 463 Ф36 виготовлена зі сталі, для захисту від корозії має цинкове покриття. Призначена для стопоріння різьбових з'єднань, запобігає їх ослабленню і розгвинчуванню. Сфера застосування містить машинобудівні галузі (виробництво транспортних засобів, верстатів, промислового обладнання), а також монтажні роботи.
Металовиріб являє собою металеву пластину, яка встановлюється між головкою болта і гайкою. Його форма нагадує кільце, від якого він відрізняється наявністю двох виступів на зовнішньому краї. Вони називаються лапками та розташовані під прямим кутом одна до одної. Їх ширина – 30 (мм). При монтажі вони загинаються за край станини, забезпечуючи фіксацію вузла в нерухомому положенні.

Розміри стопорної шайби Ф36 DIN 463 (мм):
|
Номінальний діаметр |
36 |
|
Внутрішній діаметр |
37 |
|
Зовнішній діаметр |
66 |
|
Товщина |
1.6 |
|
Коротка лапка |
38 |
|
Довга лапка |
60 |
|
Ширина лапки |
30 |
Якщо ви шукаєте, де замовити шайби з двома лапками, що відповідають стандарту DIN 463, заходьте на сайт компанії «Зевс». У нас ви зможете придбати їх за цінами нижче ринкових. Для оптовиків діє система знижок. Телефонуйте менеджеру, щоб отримати професійну консультацію. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 463 |
- Ціна: від 35,21 ₴




