Шайба Ф24 DIN 7989-1 посилена
Посилена шайба Ф24 DIN 7989-1 – кріплення, яке застосовується у будівництві, промисловості (приладобудуванні, виробництві верстатів) та під час складальних робіт. Метизи даного типу виготовляються із сталі. Для захисту від корозії покривають шаром цинку. Завдяки оцинковуванню виріб отримує стійкість не тільки до іржі, але і до незначних механічних пошкоджень. Шар може самостійно відновлюватись. Його експлуатаційні характеристики значно вищі, ніж у покриттів гальванічного типу.
Шайба виконана у вигляді кільця з номінальним діаметром 24 міліметри. Це число показує оптимальну товщину стрижня, який одягається елемент. Після встановлення деталь сприймає навантаження від гайки, не дозволяючи опорній поверхні деформуватися. Товщина кріплення становить 8 міліметрів, зовнішній діаметр – 44 міліметри, внутрішній – 26 (мм).

Основні характеристики шайби Ф24 (мм):
|
Номінальний діаметр |
24 |
|
Внутрішній діаметр |
26 |
|
Товщина |
8 |
|
Зовнішній діаметр |
44 |
Замовляйте посилені шайби Ф24 DIN 7989-1 в компанії «Зевс»! Наші ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Фахівці нашої компанії проконсультують вас і допоможуть оформити замовлення. Щоб зв'язатися з ними, телефонуйте або залишайте заявки на зворотний зв'язок. Для оптовиків діє система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні відразу після внесення оплати. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Вся продукція поставляється після попередньої перевірки в ВТК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Кругла |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Товщина шайби | 8 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7989-1 |
- Ціна: від 28,31 ₴




