Шайба Ф30 DIN 7989-1 посилена
Посилена шайба Ф30, що відповідає стандарту DIN 7989-1 – кріплення, яке виготовлене зі сталі. Металовиріб відрізняється стійкістю не тільки до хімічних, а й до механічних ушкоджень (сколів, подряпин). Покриття може відновлюватись самостійно.
Сфера застосування шайби – будівництво, монтажні роботи, машинобудівна промисловість. Кріплення є кільцем, призначення якого - сприймати і розподіляти статичний тиск і ударні навантаження по поверхні опори. Встановлюється під голівку болта або гайку.

Основні характеристики шайби Ф30 (мм):
|
Номінальний діаметр |
30 |
|
Внутрішній діаметр |
33 |
|
Товщина |
8 |
|
Зовнішній діаметр |
56 |
Замовляйте посилені шайби Ф30 DIN 7989-1 в компанії «Зевс»! Наші ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Фахівці нашої компанії проконсультують вас і допоможуть оформити замовлення. Щоб зв'язатися з ними, телефонуйте або залишайте заявки на зворотний зв'язок. Для оптовиків діє система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні відразу після внесення оплати. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Вся продукція поставляється після попередньої перевірки в ВТК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Кругла |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Товщина шайби | 8 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7989-1 |
- Ціна: від 39,37 ₴




