Шайба Ф10 DIN 128-А стопорна
Шайба стопорна пружинна Ф10 DIN 128-А – кріплення у вигляді плоского розрізаного кільця (лівої спіралі), з центральним отвором. Виготовляються елементи з конструкційної вуглецевої пружинної сталі. З метою збільшення міцності, стійкості до корозії, експлуатації в сирому середовищі на готовий виріб наносять цинковий захисний шар.
Стопорні шайби призначені для захисту різьбового з'єднання від мимовільного відкручування елементів кріплення, незважаючи на сильні осьові (ударні) навантаження або роботу в умовах вібрацій. Стопоріння вузла відбувається у процесі затягування з'єднання. У цей момент гострі краї шайби, яка знаходиться між деталлю, що з'єднується, і гайкою (або голівкою болта або гвинта) врізаються в плоскі поверхні сполучного вузла, створюючи його фіксацію.

Основні характеристики шайби Ф10 DIN 128-А (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
D |
М10 |
|
Внутрішній діаметр |
D1 min |
10.2 |
|
Зовнішній діаметр |
D2 max |
18.1 |
|
Товщина |
S |
1.8 |
|
Висота |
H min |
3.15 |
Замовити шайби пружинні стопорні Ф10 DIN 128-А можна на сайті компанії «Зевс» залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві ви отримуєте сертифікати якості на вироби. У нашому каталозі представлений великий асортимент кріпильних виробів за цінами, нижчими від середньоринкового показника. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлений термін. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 10.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 18.1 мм |
| Товщина шайби | 1.8 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN128A |
- Ціна: від 2,82 ₴




