Шайба Ф12 DIN 128-А стопорна
Шайба стопорна пружинна Ф12 DIN 128-А – елемент у формі плоского незавершеного кільця з центральним отвором. Виробляють кріплення з пружинної вуглецевої сталі. Готовий виріб оцинковують для більшої міцності та тривалої експлуатації в сирому середовищі.
За стандартом DIN 128 випускають шайби двох видів: «А» – опукла (гострі кромки), «В» – хвиляста (притуплені кромки). Стопорні шайби «А» – застосовуються як контргайковий елемент, для запобігання самовідгвинчуванню з'єднувальних вузлів, в місцях з динамічними або вібраційними навантаженнями.
При затягуванні різьбового з'єднання гострі краї металовиробу, який знаходиться між скріплюваною деталлю і гайкою (або головкою гвинта, болта), врізаються в плоскі поверхні з'єднання, надійно його фіксуючи. Для комплектації вузла все кріплення підбирають у своєму типорозмірі.

Основні характеристики шайби Ф12 DIN 128-А (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
D |
М12 |
|
Внутрішній діаметр |
D1 min |
12.2 |
|
Зовнішній діаметр |
D2 max |
21.1 |
|
Товщина |
S |
2.1 |
|
Висота |
H min |
3.65 |
Замовити шайби стопорні пружинні Ф12 DIN 128-А можна на сайті компанії «Зевс» з сертифікатом якості.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки в ВТК. У нас ви знайдете великий асортимент кріпильних виробів з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні відразу після внесення оплати. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 12.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 21.1 мм |
| Товщина шайби | 2.1 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN128A |
- Ціна: від 4,05 ₴




