Шайба Ф20 DIN 128-А стопорна
Шайба стопорна пружинна Ф20 DIN 128-А – кріпильний виріб у вигляді плоского кільця з прорізом і отвором по центру. Виготовляють його з конструкційної пружинної вуглецевої сталі. На готовий продукт додатково наносять шар цинку, для захисту від корозії та тривалої експлуатації в сирому середовищі.
Шайби DIN 128-А – необхідні для запобігання самовільного відкручування різьбового з'єднання, в місцях зі статичними, динамічними, або вібраційними навантаженнями. Металовиріб згідно з німецьким стандартом DIN 128 виготовляється у двох варіантах: «А» – опукла шайба (з гострими краями), «В» – хвиляста (з притупленими краями). При затягуванні з'єднувального вузла, гострі кромки кріплення, яке знаходиться між з'єднувальною деталлю і гайкою або головкою болта (гвинта) врізаються в плоскі поверхні з'єднання, шляхом чого і відбувається надійна фіксація вузла.

Основні характеристики шайби Ф20 DIN 128-А (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
D |
М20 |
|
Внутрішній діаметр |
D1 min |
20.2 |
|
Зовнішній діаметр |
D2 max |
33.6 |
|
Товщина |
S |
3.2 |
|
Висота |
H min |
5.9 |
Замовити шайби стопорні пружинні Ф20 DIN 128-А можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте професійну допомогу наших менеджерів у виборі кріпильних виробів або оформленні замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Ми надаємо сертифікати якості на металовироби. Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ВТК. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 20.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 33.6 мм |
| Товщина шайби | 3.2 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN128A |
- Ціна: від 14,36 ₴




