Шайба Ф36 DIN 128-А стопорна
Шайба стопорна пружинна Ф36 DIN 128-А – металеве неповне кільце з центральним отвором. Як сировину для виготовлення вибирають пружинні вуглецеві сталі, а для збільшення міцності металовиробів можуть піддаватися цинкування.
Використовують вироби в промисловості, виробництві, приладобудуванні, машинобудуванні для захисту від самовільного відкручування різьбового з'єднання. За стандартом DIN 128 випускають два види шайб: «А» – вигнута форма (з гострими краями), «В» – хвиляста (з притупленими краями).

Основні характеристики шайби Ф36 DIN 128-А (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
D |
М36 |
|
Внутрішній діаметр |
D1 min |
36.5 |
|
Зовнішній діаметр |
D2 max |
58.2 |
|
Товщина |
S |
6 |
|
Висота |
H min |
11.3 |
Замовити шайби стопорні пружинні Ф36 DIN 128-А можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною нижче середньоринкового показника. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 36.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 58.2 мм |
| Товщина шайби | 6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN128A |
- Ціна: від 133,36 ₴




