Шайба Ф3 DIN 137 A стопорна пружинна нержавіюча
Шайба пружинна вигнута Ф3 DIN 137 A – елемент у вигляді вигнутого кільця з отвором у центрі. Виготовляють металовироби з аустенітної нержавіючої сталі марки А2. Завдяки стійкості матеріалу до корозії, високих і низьких температурних режимів дані шайби можуть експлуатуватися тривалий строк в умовах підвищеної вологості та помірно агресивного середовища без втрати своїх конструктивних характеристик.
Вироби застосовують у суднобудуванні, авіабудуванні, верстатобудуванні та машинобудуванні для захисту різьбового з'єднання від самовільного відкручування при динамічних і вібраційних навантаженнях. Використовується кріплення спільно з болтами, гвинтами та гайками для стабілізації з'єднувального вузла. Встановлюють його між гайкою і поверхнею фіксованої деталі або під голівку стрижневого кріплення.

Основні характеристики шайби Ф3 DIN 137 A (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
D |
Ф3 |
|
Внутрішній діаметр |
D1 |
3,2 |
|
Зовнішній діаметр |
D2 |
6 |
|
Товщина |
S |
0,4 |
|
Висота |
H |
1,3 |
Замовити шайби пружинні вигнуті Ф3 DIN 137 A сталь А2 можна на сайті компанії «Зевс» всього за кілька хвилин.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче ринку на 3-10%. Вся продукція виготовляється відповідно до стандартів ГОСТ, DIN, ISO. У нас ви знайдете велике різноманіття кріпильних виробів з різними типорозмірами. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо кріпильні елементи за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 3.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Товщина шайби | 0.4 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN137А |
- Ціна: від 0,20 ₴




