Шайба Ф4 DIN 137 A стопорна пружинна нержавіюча
Шайба пружинна вигнута Ф4 DIN 137 форма A випускається у вигляді вигнутого кільця з центральним отвором. Виготовляють її з аустенітної нержавіючої сталі марки А2. Такі вироби мають високу стійкість до корозії та можуть тривалий час експлуатуватися в сирому середовищі, при низьких і високих температурних режимах, без втрати своїх конструктивних характеристик.
Металовироби необхідні для запобігання самовільному відкручуванню різьбового з'єднання та його деформації при сильному затягуванні. За німецьким стандартом DIN 137 кріплення виготовляють двох видів: A – вигнута форма, B – хвиляста форма.
Особливістю пружинної шайби є її пружна конструкція, яка забезпечує більш щільне прилягання голівки стрижневого елемента до поверхні фіксованої деталі, збільшуючи площу тиску в точці монтажу.

Основні характеристики шайби Ф4 DIN 137 A (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
D |
Ф4 |
|
Внутрішній діаметр |
D1 |
4,3 |
|
Зовнішній діаметр |
D2 |
8 |
|
Товщина |
S |
0,5 |
|
Висота |
H |
1,6 |
Замовити шайби пружинні вигнуті Ф4 DIN 137 A сталь А2 можна на сайті компанії «Зевс» залишивши заявку онлайн нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробів при мінімальному строку комплектування замовлення. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. У нашому каталозі представлений великий асортимент кріплення з різними типорозмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 4.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN137А |
- Ціна: від 0,33 ₴




