Шайба Ф5 DIN 137 A стопорна пружинна нержавіюча
Шайба пружинна вигнута Ф5 DIN 137 A – металовиріб у формі вигнутого кільця з центральним отвором. Як сировину для виготовлення обирають нержавіючу сталь типу А2. Нержавіюче кріплення має високу стійкість до корозії, добре переносить низькі та високі температурні режими, що дозволяє експлуатувати його в сирому середовищі тривалий строк без втрати своїх міцнісних характеристик.
Вироби встановлюють між гайкою і поверхнею деталі, що з'єднується, або під голівку болта, гвинта, для запобігання самовільному відкручуванню з'єднувального вузла в місцях з динамічними або вібраційними навантаженнями.
Форма вигнутого кільця створює щільне прилягання голівки стрижневих елементів до поверхонь, що з'єднуються. Одночасно присутність підкладки знижує тиск кріпильного елемента на основу і допомагає рівномірніше розподілити навантаження. Застосовуються металовироби в машинобудуванні, суднобудуванні, авіабудуванні, будівництві та інших галузях.

Основні характеристики шайби Ф5 DIN 137 A (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
D |
Ф5 |
|
Внутрішній діаметр |
D1 |
5,3 |
|
Зовнішній діаметр |
D2 |
10 |
|
Товщина |
S |
0,5 |
|
Висота |
H |
1,8 |
Замовити шайби пружинні вигнуті Ф5 DIN 137 A сталь А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3 – 10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості на кріплення. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у відділі технічного контролю. Доставка здійснюється по всій Україні у найкоротші терміни. Завжди в наявності на складі великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Ми виготовляємо вироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 5.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN137А |
- Ціна: від 0,37 ₴




