Шайба Ф6 DIN 137 A стопорна пружинна нержавіюча
Шайба пружинна вигнута Ф6 DIN 137 A сталь А2 – кріпильна деталь у формі випуклого кільця з отвором по центру. Виготовляється з аустенітної нержавіючої сталі марки А2, може експлуатуватися тривалий строк у сирому середовищі та при низьких температурах, не втрачаючи своїх конструктивних характеристик.
Металовиріб використовується для захисту з'єднувального вузла від самовільного відкручування при впливі вібрації та інших імпульсних навантажень, а також від його деформації при сильному затягуванні. Монтують його під голівку болта або гвинта, а також між гайкою і поверхнею з'єднуваного елемента.
Завдяки випуклій формі виробу забезпечується щільне прилягання голівки стрижневого кріплення до фіксованої поверхні. За стандартом DIN 137 дані шайби випускаються у двох типах: A – вигнута форма і B – хвиляста форма. Залежно від області застосування обирають необхідний тип.

Основні характеристики шайби Ф6 DIN 137 A (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
D |
Ф6 |
|
Внутрішній діаметр |
D1 |
6,4 |
|
Зовнішній діаметр |
D2 |
11 |
|
Товщина |
S |
0,5 |
|
Висота |
H |
2,2 |
Замовити шайби пружинні вигнуті Ф6 DIN 137 A сталь А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче ринку на 3-10%. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. У нашому каталозі представлений великий асортимент виробів з різними типорозмірами. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 6.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 11 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN137А |
- Ціна: від 0,46 ₴




