Шайба Ф8 DIN 137 A стопорна пружинна нержавіюча
Шайба пружинна вигнута Ф8 DIN 137 A застосовується для збільшення міцності різьбового з'єднання та запобігання його самовільному відкручуванню в машинобудуванні, авіабудуванні, суднобудуванні, виробництві та будівництві. Встановлюється кріплення між гайкою і поверхнею з'єднуваного елемента або під голівку гвинта, болта.
Вигнута форма виробу дозволяє забезпечити щільне і надійне прилягання голівки різьбового стрижня до фіксованої поверхні. Деталь виготовляють у вигляді випуклого вигнутого кільця з центральним отвором. Матеріал виготовлення – аустенітна нержавіюча сталь марки А2. Завдяки високій стійкості до корозії, високих і низьких температурних режимів кріплення з такого матеріалу можна експлуатувати тривалий строк у сирих умовах без негативного впливу на конструкцію.

Основні характеристики шайби Ф8 DIN 137 A (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
D |
Ф8 |
|
Внутрішній діаметр |
D1 |
8,4 |
|
Зовнішній діаметр |
D2 |
15 |
|
Товщина |
S |
0,5 |
|
Висота |
H |
3,4 |
Замовити шайби пружинні вигнуті Ф8 DIN 137 A сталь А2 можна на сайті компанії «Зевс» зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте металовироби найвищої якості з мінімальним терміном виконання замовлення. У нашому каталозі представлений великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у відділі технічного контролю. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 8.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN137А |
- Ціна: від 0,57 ₴




