Шайба Ф10 DIN 137 A стопорна пружинна нержавіюча
Шайба пружинна вигнута Ф10 DIN 137 A виготовляється у двох видах: A – випукла, B – хвиляста. Такі вироби необхідні для збільшення міцності та захисту різьбового з'єднання від самовільного відкручування при динамічних або вібраційних навантаженнях.
Встановлюється кріплення між гайкою і поверхнею деталі, що скріплюється, або під голівку болта, гвинта і т.д. Застосовують дані вироби в машинобудуванні, верстатобудуванні, авіабудуванні, суднобудуванні, промисловості та виробництві.
Візуально металовиріб являє собою вигнуте кільце з центральним отвором. Виготовляють його з аустенітної нержавіючої сталі марки А2. Висока стійкість до корозії, а також до високих і низьких температурних режимів дозволяє експлуатувати нержавіючі елементи тривалий строк у сирих умовах без втрати своїх міцнісних властивостей.

Основні характеристики шайби Ф10 DIN 137 A (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
D |
Ф10 |
|
Внутрішній діаметр |
D1 |
10,5 |
|
Зовнішній діаметр |
D2 |
18 |
|
Товщина |
S |
0,8 |
|
Висота |
H |
4 |
Замовити шайби пружинні вигнуті Ф10 DIN 137 A сталь А2 можна на сайті компанії «Зевс» за низькою ціною.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості на кріплення. Ціни нижчі за ринок на 3 – 10%. Вся продукція виготовляється відповідно до стандартів ГОСТ, DIN, ISO. При виникненні труднощів у виборі металовиробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися до наших менеджерів за допомогою. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 10.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 18 мм |
| Товщина шайби | 0.8 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN137А |
- Ціна: від 0,84 ₴




