Гайка М1.2 DIN 934 шестигранна з латуні
Латунні гайки М1.2 – вироби, виготовлені відповідно до вимог стандарту DIN 934. Їхня головна особливість — малий діаметр різьби, завдяки чому їх можна використовувати в компактних з’єднаннях. Встановлюються вони вручну або за допомогою пінцета, оскільки їхній номінальний розмір під ключ не перевищує 3 (мм).
Використовуються в парі з болтами, шпильками або гвинтами відповідних розмірів. Сфера застосування металовиробів охоплює промисловість, будівництво, ремонт побутової техніки та предметів інтер'єру. Золотистий зовнішній вигляд латуні та її стійкість до корозії дозволяють використовувати цей елемент у сантехнічних приладах. Деталь є електропровідною, але разом з тим не намагнічується. Це важливо врахувати при її монтажі в електричні прилади.

Основні характеристики гайки М1.2 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
1,2 |
|
Крок різьби |
0,25 |
|
Висота гайки |
1 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
0,6 |
|
Діаметр описаного кола |
3,28 |
|
Розмір під ключ |
3 |
Хочете купити гайки DIN 934 М1.2? Найвигідніше зробити це в компанії «Зевс». Телефонуйте нашим менеджерам, щоб отримати професійну консультацію та оформити замовлення. Доставка продукції здійснюється по всій Україні відразу після внесення оплати. У нас ви знайдете великий вибір кріплення за доступними цінами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 1.2 мм |
| Крок різьби | 0.25 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 1 мм |
| Розмір під ключ | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 14,30 ₴




