Гайка М2 DIN 934 шестигранна з латуні
Латунні гайки М2, що відповідають стандарту DIN 934, широко застосовуються в будівництві та ремонті при створенні різьбових вузлів. Їхня головна відмінна риса – естетичний зовнішній вигляд, що за кольором нагадує золото. Тому кріплення цього типу незамінне в механізмах і приладах, виконаних у класичному стилі.
За допомогою цих елементів встановлюють сантехніку та навісні конструкції – як просто неба, так і в закритих приміщеннях. Деталь відрізняється довгим терміном служби, стійкістю до корозії, впливу високих і низьких температур.
Форма металевої деталі – шестигранна, для її монтажу можна використовувати звичайний гайковий ключ відповідного розміру. Особливістю деталі є компактні габарити: відстань між гранями не перевищує 4 (мм), мінімальний діаметр описаного кола – 4.32 міліметра. Номінальна висота кріплення – 1.6 (мм), товщина ключа не повинна перевищувати 1.08 (мм).

Основні характеристики гайки М2 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
2 |
|
Крок різьби |
0,4 |
|
Висота гайки |
1,6 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
1,08 |
|
Діаметр описаного кола |
4,32 |
|
Розмір під ключ |
4 |
Купити латунні гайки DIN 934 М2 можна онлайн, на сайті компанії «Зевс», оптом і в роздріб. Замовляйте товар, що вам сподобався, зателефонувавши менеджеру або додавши його до кошика. Доставка здійснюється по всій території України в найкоротші терміни. Співпраця з нами вигідна оптовикам – для них ми розробили гнучку систему знижок. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 2 мм |
| Крок різьби | 0.4 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 1.6 мм |
| Розмір під ключ | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 0,57 ₴




