Гайка М4 DIN 934 шестигранна з латуні
Гайки DIN 934 М4 — кріплення, призначене для створення різьбових з'єднань у різних конструкціях. Виготовляється з латуні, має клас точності А, що забезпечує мінімальні відхилення від вимог стандарту. Особливістю елементів цього типу є золотистий колір, який дозволяє використовувати їх не тільки як фіксувальне кріплення, а і як елемент декору.
Деталь застосовується в парі з болтом, гвинтом. При її виборі слід врахувати, що номінальний діаметр різьби, нанесеної на внутрішню сторону гайки, – 4 міліметри, її крок – 0.7 (мм). До переваг виробу належать стійкість до корозії (завдяки високому вмісту цинку в сплаві), довговічність і здатність витримувати великі температурні перепади.

Основні характеристики гайки М4 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
4 |
|
Крок різьби |
0,7 |
|
Висота гайки |
3,2 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
2,32 |
|
Діаметр описаного кола |
7,66 |
|
Розмір під ключ |
7 |
Купити латунні гайки М4, що відповідають стандарту DIN 934, можна не виходячи з дому. Телефонуйте менеджерам компанії «Зевс», щоб оформити замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні транспортними компаніями. Для оптових покупців діє система знижок. Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ВТК. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 3.2 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 1,43 ₴




