Гайка М5 DIN 934 шестигранна з латуні
Латунні гайки М5 DIN 934 – надійні вироби, що мають привабливий зовнішній вигляд і високі експлуатаційні характеристики. Вони призначені для фіксації різьбових з'єднань у різних механізмах. Завдяки золотистому кольору їх можна використовувати не тільки як фіксатори, а і як елемент декору. Яскравий колір даного сплаву забезпечується мідною частиною, а домішки цинку надають йому вищу стійкість до корозії, ніж у чистих металів.
Деталь встановлюється в з'єднання разом з болтом, гвинтом або іншим різьбовим стрижнем відповідного діаметра. Її слід ретельно затягувати гайковим ключем. При цьому необхідно врахувати, що мінімальна висота для захвату ключа дорівнює 2.96 (мм). Загальна висота металовироба варіюється в межах 3.7-4 (мм). Мінімальний діаметр описаного кола становить 8.79 міліметра. Це дозволяє монтувати елемент в обмежених просторах (наприклад, всередині корпусів побутової техніки).

Основні характеристики гайки М5 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
5 |
|
Крок різьби |
0,8 |
|
Висота гайки |
4 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
2,96 |
|
Діаметр описаного кола |
8,79 |
|
Розмір під ключ |
8 |
Хочете купити онлайн латунні гайки М5, що відповідають стандарту DIN 934? Замовляйте їх на сайті компанії «Зевс». У нас ви знайдете великий вибір кріплення за доступними цінами. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Чекаємо на ваші дзвінки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 4 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 2,56 ₴




