Гайка М8 DIN 934 шестигранна з латуні
Гайки DIN 934 М8 – це кріплення, виготовлене з латуні, що відрізняється золотистим кольором. Його часто застосовують у тих галузях, де потрібно створити надійне та естетично привабливе різьбове з'єднання.
До переваг даного металевого виробу належать тривалий термін служби, стійкість до корозії, можливість експлуатації в умовах як високих, так і низьких температур. Компактні розміри дають можливість встановлювати його в невеликі механізми, наприклад побутову техніку.
Монтаж виробу здійснюється за допомогою гайкового ключа з номінальним розміром 13 міліметрів. Для закручування елемента його зовнішня поверхня виконана у вигляді шестигранника. Відстань між протилежними вершинами (діаметр описаного кола) дорівнює 14.38 (мм). Максимальна висота деталі варіюється в межах 6.14 – 6.50 (мм). Крок різьби – 1.25 (мм), клас точності виготовлення – А.

Основні характеристики гайки М8 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
8 |
|
Крок різьби |
1,25 |
|
Висота гайки |
6,5 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
4,91 |
|
Діаметр описаного кола |
14,38 |
|
Розмір під ключ |
13 |
Якщо ви зацікавилися латунними гайками DIN 934 М8, замовляйте їх онлайн, на сайті компанії «Зевс». У нас ви знайдете великий вибір металовиробів за ціною нижче середньоринкового показника. Для оптовиків ми розробили гнучку систему знижок. Доставка здійснюється по всій території України в стислі терміни. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 6.5 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 8,20 ₴




