Гайка М10 DIN 934 шестигранна з латуні
Гайки золотистого кольору, виготовлені з латуні, широко використовуються в промисловості, будівництві та ремонті. Вони виконані відповідно до вимог стандарту DIN 934, мають різьбу діаметром 10 (мм). Клас точності виробництва – А, що означає мінімально допустимі відхилення габаритних розмірів від норм стандарту.
Деталь має шестигранну форму, яка забезпечує її легке затягування ріжковим або розвідним гайковим ключем. Кріплення встановлюється в парі з болтами, гвинтами та шпильками свого типорозміру.
Іншими перевагами виробу є стійкість до корозії, можливість експлуатації при низьких і високих температурах. При охолодженні латунь не стає крихкою і ламкою. Температура її плавлення при нагріванні – не менше 800 градусів Цельсія. Крім того, вона не магнітиться, що важливо при монтажі в електротехнічних приладах.

Основні характеристики гайки М10 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
10 |
|
Крок різьби |
1,5 |
|
Висота гайки |
8 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
6,11 |
|
Діаметр описаного кола |
18,9 |
|
Розмір під ключ |
17 |
Хочете купити онлайн латунні гайки DIN 934 М10? Телефонуйте менеджерам компанії «Зевс» або просто додавайте товар у кошик. Фахівці оброблять замовлення та організують його доставку в будь-який регіон України. Для оптових покупців діє гнучка система знижок. Уся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ціни нижчі за ринок на 3–10%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 8 мм |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 19,16 ₴




