Шайба Ф6 DIN 137-A хвиляста
Пружинна хвиляста шайба Ф6 DIN 137-A застосовується в різних галузях машинобудування, включаючи верстатобудування, суднобудування та авіаційну промисловість, для захисту різьбового з'єднання від деформації при сильному затягуванні. Встановлюється під гайку або під головку болта або гвинта, забезпечуючи щільне прилягання кріплення до поверхні деталі та додаткове пружне зусилля.
Виріб виконаний у вигляді вигнутого кільця з центральним отвором. Для виробництва використовується вуглецева пружинна сталь, що володіє необхідною пружністю і міцністю. Для підвищення стійкості до корозії готові шайби можуть додатково покриватися цинком, що збільшує термін служби кріплення.

Основні характеристики шайби Ф6 DIN 137-A (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
D |
М6 |
|
Внутрішній діаметр |
D1 |
6.4 |
|
Зовнішній діаметр |
D2 |
11 |
|
Товщина |
S |
0.5 |
|
Висота |
H |
2.2 |
Замовити шайби пружинні хвилясті Ф6 DIN 137-А можна на сайті компанії «Зевс» з доставкою по Україні.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче ринку на 3 – 10%. Вся продукція поставляється після попередньої перевірки в ВТК. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. У нас ви знайдете великий асортимент виробів з різними типорозмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 6.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 11 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN137А |
- Ціна: від 0,50 ₴




