Гайка М18 DIN 934 шестигранна з латуні
Гайки М18, що відповідають стандарту DIN 934 – елементи, які використовуються в будівництві та різних галузях економіки. Вони виготовлені з латуні, що надає їм привабливого зовнішнього вигляду. Золотистий відтінок дозволяє застосовувати їх у класичних інтер’єрах – наприклад, під час монтажу сантехнічних пристроїв. Додатковою перевагою кріплення є стійкість до корозії, яка забезпечується високим вмістом цинку в сплаві.
Зовнішня поверхня металовироба шестигранна, що забезпечує його легкий монтаж і демонтаж гайковим ключем. Рекомендований розмір ключа – 27 міліметрів, мінімальна висота для захоплення (товщина губки) – 11.44 (мм). Конструкцію слід ретельно затягувати. За потреби її можна зафіксувати другою гайкою. Завдяки компактним розмірам виріб можна встановлювати в обмежених просторах – діаметр описаного навколо нього кола становить 29.56 (мм).

Основні характеристики гайки М18 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
18 |
|
Крок різьби |
2,5 |
|
Висота гайки |
15 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
11,44 |
|
Діаметр описаного кола |
29,56 |
|
Розмір під ключ |
27 |
Замовляти латунні гайки М18 DIN 934 найзручніше онлайн на сайті компанії «Зевс». Телефонуйте менеджерам або додавайте товар у кошик. Фахівці дадуть відповіді на всі ваші запитання та організують доставку продукції в будь-який регіон України. Усі метизи постачаються після попередньої перевірки у ВТК. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 15 мм |
| Розмір під ключ | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 90,86 ₴




