Гайка М22 DIN 934 шестигранна з латуні
Для створення різьбових вузлів застосовуються різні кріпильні елементи, зокрема й гайки DIN 934 М22. Виготовляють їх із латуні – сплаву міді та цинку. Цей матеріал відзначається як естетичним зовнішнім виглядом, так і стійкістю до корозії. Таким чином, він поєднує в собі переваги обох вихідних компонентів.
Зовнішня сторона деталі має шестигранну форму. Це забезпечує її легке нагвинчування на стрижень болта або гвинта, який вона запобігає випаданню з посадкового місця. Затягування з’єднання рекомендується виконувати гайковим ключем, розмір якого – 36 міліметрів.
Під час монтажу вузлів, які піддаються частим вібраціям, рекомендується встановлювати дві гайки. Це запобігатиме розгвинчуванню конструкції. Номінальний діаметр різьби, нанесеної на внутрішню поверхню металовироба – 22 міліметри, її крок – 2.5 (мм). Максимальна висота кріплення – 18 (мм).

Основні характеристики гайки М22 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
22 |
|
Крок різьби |
2,5 |
|
Висота гайки |
18 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
13,52 |
|
Діаметр описаного кола |
35,03 |
|
Розмір під ключ |
32 |
Хочете купити онлайн латунні гайки М22, що відповідають стандарту DIN 934? Замовляйте їх на сайті компанії «Зевс». У нас ви знайдете великий каталог кріпильних виробів, ціни на які нижчі за середні на ринку. Доставка здійснюється по всій території України у стислі терміни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 18 мм |
| Розмір під ключ | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 132,66 ₴




