Гайка М27 DIN 934 шестигранна з латуні
Щоб створити міцне та естетично привабливе різьбове з’єднання, використовують гайки, виготовлені з латуні. Металовироби цього типу виробляються за стандартом DIN 934, мають розмір різьби М27. Клас їх точності – В, тому відхилення параметрів від встановлених норм, як правило, незначні.
Елемент являє собою кільце з шестигранною зовнішньою частиною та різьбовою внутрішньою. Під час складання конструкції або механізму його затягують за допомогою ключа відповідного розміру. У процесі експлуатації виріб добре витримує як високі, так і низькі температури, має високу стійкість до корозії. До складу латуні входять мідь і цинк, тому сплав має кращі експлуатаційні характеристики, ніж чистий метал.

Основні характеристики гайки М27 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
27 |
|
Крок різьби |
3 |
|
Висота гайки |
22 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
16,56 |
|
Діаметр описаного кола |
45,2 |
|
Розмір під ключ |
41 |
Щоб купити латунні гайки DIN 934 М27, додавайте їх у кошик на сайті компанії «Зевс». Менеджери нашої компанії швидко оброблять ваше замовлення та організують доставку в будь-який регіон України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Телефонуйте або залишайте заявки на зворотний зв’язок, щоб отримати консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 22 мм |
| Розмір під ключ | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 360,73 ₴




