Гайка М30 DIN 934 шестигранна з латуні
Латунні гайки – це вироби, які широко застосовуються для створення різьбових вузлів. Вони виготовлені відповідно до вимог стандарту DIN 934 і мають метричну різьбу М30 на внутрішній поверхні. Кріплення являє собою правильний шестигранник зі сплаву міді та цинку. Відстань між двома протилежними гранями називається розміром під ключ. Для цього типорозміру вона становить 45–46 (мм).
Якщо передбачається встановлення металовироба в обмеженому монтажному просторі, слід враховувати мінімальний діаметр описаного кола. Він дорівнює 50.85 (мм) – це відстань між вершинами шестигранника. Кріплення успішно експлуатується в умовах низьких температур, не стаючи при цьому ламким і крихким. Крім того, наявність у сплаві цинку робить його більш стійким до корозії порівняно з виробами з чистої міді.

Основні характеристики гайки М30 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
30 |
|
Крок різьби |
3,5 |
|
Висота гайки |
24 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
18,16 |
|
Діаметр описаного кола |
50,85 |
|
Розмір під ключ |
46 |
Замовляйте латунні гайки DIN 934 М30 на сайті компанії «Зевс»! У нас ви отримаєте консультацію менеджера з усіх питань, що вас цікавлять. Для зв’язку зі спеціалістом телефонуйте за вказаними номерами або залишайте заявки у формі зворотного зв’язку. Наші ціни нижчі за ринкові, а для оптових покупців діє система знижок. Доставка по всій Україні у максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 24 мм |
| Розмір під ключ | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 530,22 ₴




