Гайка М36 DIN 934 шестигранна з латуні
Латунні гайки М36 DIN 934 призначені для створення різьбових з’єднань і декорування різних конструкцій. Застосовуються у промисловості, будівництві та інших сферах економіки. Їх широке використання зумовлене високими експлуатаційними характеристиками. Так, вироби з латуні відрізняються естетичним зовнішнім виглядом, а також здатністю витримувати вплив високих і низьких температур. До їх переваг належить і вища стійкість до корозії порівняно з чистою міддю.
Кріплення являє собою кільце, зовнішня поверхня якого має шестигранну форму, а на внутрішній нанесена метрична різьба діаметром 36 (мм). Під час затягування металовироба гайковим ключем слід враховувати, що відстань між протилежними гранями становить 55 (мм). Діаметр описаного кола становить не менше 60.79 (мм), тому її не рекомендується використовувати в обмежених монтажних просторах.

Основні характеристики гайки М36 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
36 |
|
Крок різьби |
4 |
|
Висота гайки |
29 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
21,92 |
|
Діаметр описаного кола |
60,79 |
|
Розмір під ключ |
55 |
Купити латунні гайки М36, що відповідають стандарту DIN 934, можна в компанії «Зевс». Телефонуйте нашим менеджерам за вказаними на сайті номерами або залишайте заявки через форму зворотного зв’язку. Фахівці зв’яжуться з вами та допоможуть оформити замовлення. Доставка здійснюється по всій території України у стислі терміни. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO. У нашому каталозі представлений широкий асортимент метизів за цінами нижчими за середньоринкові. Ми також виготовляємо кріплення за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 29 мм |
| Розмір під ключ | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 867,37 ₴




