Гайка М42 DIN 934 шестигранна з латуні
Латунні кріпильні вироби, такі як гайки М42 DIN 934, відзначаються надійністю в експлуатації та тривалим терміном служби. До складу латуні, з якої виготовлений елемент, входять мідь і цинк. Другий компонент сплаву надає йому антикорозійних властивостей і підвищує міцність. Завдяки золотистому відтінку матеріалу їх інколи використовують як декоративний елемент.
Найчастіше за допомогою цих металовиробів з’єднують між собою складові частини конструкцій і фіксують у затягнутому стані різьбові вузли. Кріплення застосовується разом із болтом, гвинтом або шпилькою з різьбою відповідного діаметра та кроку. Перший показник для обох елементів має становити 42 (мм), другий – 4.5 (мм).

Основні характеристики гайки М42 DIN 934 (мм):
|
Діаметр різьби |
42 |
|
Крок різьби |
4,5 |
|
Висота гайки |
34 |
|
Мінімальна висота для захоплення ключем |
25,9 |
|
Діаметр описаного кола |
71,3 |
|
Розмір під ключ |
65 |
Купити латунні гайки М42 DIN 934 можна онлайн на сайті компанії «Зевс». Замовляйте їх у наших менеджерів або просто додавайте потрібний товар у кошик. Доставка здійснюється по всій території України в узгоджені терміни. Для оптових покупців діє система знижок. Ціни нижчі за ринкові на 3–10%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 42 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 34 мм |
| Розмір під ключ | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 1 692,47 ₴




