Заклепки Ф5 DIN 660 (мідь)
Заклепки під молоток Ф5 DIN 660 (мідь) – вироби із міді, призначені для створення довговічних нероз'ємних з'єднань. Дане кріплення може експлуатуватися в сирому або агресивному середовищі тривалий термін, оскільки матеріал виготовлення має високу стійкість до корозії.
Виробляють елементи за німецьким стандартом DIN 660, ГОСТ 10299-80 та міжнародним ISO 1051. Установка відбувається в заздалегідь підготовлені (просвердлені) отвори, за допомогою звичайного або машинного молотка, створюючи міцний шов заклепу. Візуально метиз є циліндричний стрижень з одного боку і напівкруглою головкою з іншого.

Розміри заклепки під молоток DIN 660 (мідь) (мм):
|
d1 |
5 |
|---|---|
|
d2 |
8.8 |
|
d3 мин. |
4,82 |
|
е макс. |
2.5 |
|
k |
3 |
|
r1 |
4.6 |
Замовити заклепки під молоток Ф5 DIN 660 (мідь) з напівкруглою головкою можна на сайті компанії "Зевс" за ціною, нижчою від ринку на 3-10%. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу при мінімальному терміні комплектування замовлення. У нашому каталозі представлений великий асортимент кріпильних виробів із різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлений термін. Ми виготовляємо деталі за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 3 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 8.8 мм |
| Діаметр заклепки | 5 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Мідь |
| Матеріал стрижня | Мідь |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Форма головки заклепки | Напівкругла |
- Ціна: 4,62 ₴






