Заклепки Ф6 DIN 660 (мідь)
Заклепки під молоток Ф6 DIN 660 (мідь) – виготовляють за німецьким стандартом DIN 660, аналоги ГОСТ 10299-80, ISO 1051. Необхідне дане кріплення для створення нероз'ємних з'єднань різних конструкцій, особливо в місцях з динамічним та вібраційним впливом.
Монтуються елементи в заздалегідь просвердлені отвори деталей, що з'єднуються, за умови, що діаметр отвору повинен перевищувати не більше, ніж на 0,1 (мм) діаметр стрижня заклепки. Установка відбувається за допомогою молотка забивним способом.
Виробляють вироби з міді, так як матеріал немагнітний і має високу стійкість до корозії, металовироби можна експлуатувати в сирому та агресивному середовищі, тривалий термін, без негативного впливу на сполучний вузол.

Розміри заклепки під молоток DIN 660 (мідь) (мм):
|
d1 |
6 |
|---|---|
|
d2 |
10,5 |
|
d3 мін. |
5,82 |
|
е макс. |
3 |
|
k |
3.6 |
|
r1 |
5.7 |
Замовити заклепки під молоток Ф6 DIN 660 (мідь) з напівкруглою головкою можна на сайті компанії "Зевс" з гарантією якості - 3 роки. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію відповідно до стандартів DIN, ГОСТ, ISO. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. У нашому каталозі представлений великий асортимент кріпильних виробів із різними типорозмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 3.6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 10.5 мм |
| Діаметр заклепки | 6 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Мідь |
| Матеріал стрижня | Мідь |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Форма головки заклепки | Напівкругла |
- Ціна: 5,07 ₴






