Заклепки Ф8 DIN 660 (мідь)
Заклепки під молоток Ф8 DIN 660 (мідь) часто застосовують у відповідальних вузлах, які піддаються значним вібраціям і механічним впливам. Також це кріплення використовують для з'єднання різних матеріалів, які не піддаються зварюванню, або воно неможливе.
Конструктивно елемент є циліндричний стрижень, на якому знаходиться напівсферична головка. Виробляють вироби з міді, яка дозволяє використання металовиробів в агресивному (кислота, луг) і сирому середовищі, оскільки має високу стійкість до корозії.

Розміри заклепки під молоток DIN 660 (мідь) (мм):
|
d1 |
8 |
|
d2 |
14 |
|
d3 мін. |
7,76 |
|
е макс. |
4 |
|
k |
4.8 |
|
r1 |
7.5 |
Замовити заклепку Ф8 DIN 660 (мідь) під молоток з напівкруглою головкою можна на сайті компанії "Зевс" за ціною, нижчою від ринку на 3-10%. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу при мінімальному терміні комплектування замовлення. У нас ви знайдете великий асортимент виробів із різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 4.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 14 мм |
| Діаметр заклепки | 8 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Мідь |
| Матеріал стрижня | Мідь |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Форма головки заклепки | Напівкругла |
- Ціна: Ціну уточнюйте






