Заклепки Ф1 DIN 660 AL
Заклепки під молоток DIN 660 AL Ф1 з напівкруглою голівкою - елемент кріплення у формі циліндричного стрижня з полусферичною голівкою на ньому. Застосовуються вироби в машинобудуванні та в різних виробничих сферах, для з'єднання сталевих або алюмінієвих листів та різних конструкцій.
Виготовляють металовироби з алюмінію за німецьким стандартом DIN 660, аналогами є стандарти ГОСТ 10299 і міжнародний ISO 1051. Монтують їх у заздалегідь просвердлені отвори, забиваючи пневматичним або ручним молотком. Так як метод установки забивної, заклепка має другу назву - забивна (ударна).

Розміри заклепки під молоток DIN 660 AL (мм):
|
d1 |
1 |
|---|---|
|
d2 |
1.8 |
|
d3 мин. |
0.93 |
|
е макс. |
0.5 |
|
k |
0.6 |
|
r1 |
1 |
Замовити заклепки DIN 660 AL можна на сайті компанії "Зевс" за низькою ціною. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримаєте сертифікати якості. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні відразу після внесення оплати. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 0.6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 1.8 мм |
| Діаметр заклепки | 1 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Алюміній |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Форма головки заклепки | Напівкругла |
- Ціна: Ціну уточнюйте






