Заклепки Ф2 DIN 660 AL
Заклепки під молоток DIN 660 AL Ф2 з напівкруглою голівкою необхідні для створення надійного з'єднання, особливо, де неможливо застосування зварювання. Випускаються вони згідно з німецьким стандартом DIN 660, так само відповідають ГОСТ 10299, ISO 1051.
Виготовляються металовироби з алюмінію, так як матеріал стійкий до корозії, елементи можна експлуатувати в сирому або вологому середовищі. Тип установки ударний, їх монтують в заздалегідь підготовлені (просвердлені) отвори і забивають ручним або пневматичним молотком. Застосовується кріплення у різних виробничих сферах (машинобудування, суднобудування).

Розміри заклепки під молоток DIN 660 AL (мм):
|
d1 |
2 |
|---|---|
|
d2 |
3,5 |
|
d3 мін. |
1,87 |
|
е макс. |
1 |
|
k |
1.2 |
|
r1 |
1.9 |
Замовити заклепки DIN 660 AL можна на сайті компанії "Зевс" із сертифікатом якості. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу при мінімальному терміні його комплектування. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Гарантія якості на вироби – 36 місяців з моменту придбання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 1.2 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 3.5 мм |
| Діаметр заклепки | 2 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Алюміній |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Форма головки заклепки | Напівкругла |
- Ціна: 0,19 ₴






