Заклепки Ф2.5 DIN 660 AL
Заклепки під молоток DIN 660 AL Ф2.5 з напівкруглою голівкою мають вигляд стрижня у формі циліндра з одного боку і напівсферичної голівки з іншого. Матеріал виготовлення кріплення алюміній, завдяки його стійкості до корозії, такі елементи можна експлуатувати в сирому або вологому середовищі, тривалий термін, без негативного впливу на конструкцію.
Метизи призначені для створення міцного нероз'ємного з'єднання у машинобудуванні, авіабудуванні та інших виробничих сферах. Монтаж виробів відбувається в заздалегідь просвердлені отвори, забиваючись молотком (ручним, пневматичним). Виробляють деталі згідно з німецьким стандартом DIN 660, аналоги ГОСТ 10299 та міжнародний ISO 1051.

Розміри заклепки під молоток DIN 660 AL (мм):
|
d1 |
2.5 |
|---|---|
|
d2 |
4,4 |
|
d3 мін. |
2.37 |
|
е макс. |
1.25 |
|
k |
1.5 |
|
r1 |
2.4 |
Замовити заклепку DIN 660 AL під молоток з напівкруглою головкою можна на сайті компанії "Зевс" за ціною, нижчою від ринку на 3-10%. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте гарантію якості на кріплення – 3 роки з моменту придбання. Вся продукція виготовляється відповідно до стандартів ГОСТ, DIN, ISO. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Доставка по всій Україні в обумовлений термін.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 1.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 4.4 мм |
| Діаметр заклепки | 2.5 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Алюміній |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Форма головки заклепки | Напівкругла |
- Ціна: 0,27 ₴






