Заклепки Ф3 DIN 660 AL
Заклепки під молоток DIN 660 AL Ф3 з напівкруглою голівкою - застосовуються для створення надійного з'єднання різних металевих листових матеріалів. Монтується кріплення в заздалегідь просвердлені отвори в деталях, що скріплюються, і забивається пневматичним або ручним молотком.
Виріб випускається згідно з німецьким стандартом DIN 660, так само відповідає ГОСТ 10299 та ISO 1051. Виготовляють металовироби з алюмінію, що дає можливість використовувати їх у сирому та вологому середовищі. так як матеріал виготовлення не схильний до корозії. Конструктивно елементи є напівсферичною голівкою, що знаходиться на циліндричному стрижні.
Розміри заклепки під молоток DIN 660 AL (мм):
|
d1 |
3 |
|---|---|
|
d2 |
5,2 |
|
d3 мін. |
2,87 |
|
е макс. |
1.5 |
|
k |
1.8 |
|
r1 |
2.8 |
Замовити заклепку DIN 660 AL під молоток з напівкруглою головкою можна на сайті компанії "Зевс" оптом та в роздріб. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте великий асортимент кріпильних виробів із різними типорозмірами. При виникненні труднощів у виборі металовиробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 1.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 5.2 мм |
| Діаметр заклепки | 3 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Форма головки заклепки | Напівкругла |
- Ціна: 0,22 ₴







