Заклепки Ф4 DIN 660 AL
Заклепки під молоток DIN 660 AL Ф4 з напівкруглою головкою використовують у машинобудуванні, суднобудуванні та інших виробничих сферах. З їх допомогою створюється міцне нероз'ємне з'єднання. Монтується кріплення в заздалегідь підготовлені отвори, діаметр яких повинен перевищувати не більше ніж на 0,1 (мм) діаметр стрижня заклепки.
Виготовляють металовироби з алюмінію за німецьким стандартом DIN 660 (аналоги ГОСТ10299, ISO 1051). Візуально елемент являє собою стрижень у формі циліндра, на якому знаходиться напівсферичний капелюшок.
Розміри заклепки під молоток DIN 660 AL (мм):
|
d1 |
4 |
|---|---|
|
d2 |
7 |
|
d3 мін. |
3,87 |
|
е макс. |
2 |
|
k |
2.4 |
|
r1 |
3.8 |
Замовити заклепку DIN 660 AL під молоток з напівкруглою головкою можна на сайті компанії "Зевс" оптом та в роздріб. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте великий асортимент кріпильних виробів із різними типорозмірами. При виникненні труднощів у виборі металовиробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 2.4 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 7 мм |
| Діаметр заклепки | 4 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Форма головки заклепки | Напівкругла |
- Ціна: 0,35 ₴







