Гайка М6 DIN 315 баранчик з латуні
Гайки баранчикові М6 DIN 315 (латунь) – елементи у формі циліндра з внутрішньою метричною різьбою та виступаючими пелюстками (округлої або прямокутної форми) на торці основи. Застосовуються металовироби для складання/розбирання деталей кріпильного з'єднання без використання інструменту, у машинобудуванні, приладобудуванні, меблевому виробництві, побуті.
Вироби виготовляють за німецьким стандартом DIN 315 з латуні. Таке кріплення має високу стійкість до кислих і вологих середовищ та не піддається корозії, тому його найчастіше використовують у місцях із частими динамічними, вібраційними та циклічними навантаженнями.

Основні характеристики гайки М6 DIN 315 (мм):
|
Характеристики |
Позначення |
Значення |
|
|
Крок різьби |
P |
1 |
|
|
Діаметр основи |
d2 |
max |
13 |
|
min |
10 |
||
|
Розмах вушок |
e |
max |
33 |
|
min |
30 |
||
|
Товщина вушка зверху |
g1 |
max |
2.3 |
|
min |
1.5 |
||
|
Товщина вушка знизу |
g2 |
max |
3.3 |
|
min |
2.7 |
||
|
Висота гайки з вушком |
h |
max |
17 |
|
min |
15 |
||
|
Висота різьбової частини гайки |
m |
max |
8 |
|
min |
5 |
||
Замовити гайки баранчикові ви можете на сайті компанії «Зевс» за доступною ціною. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте металовироби найвищої якості з мінімальним терміном виконання замовлення. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів за ціною нижче середньоринкового показника. Вся продукція поставляється після попередньої перевірки у відділі технічного контролю. Доставка по всій Україні в максимально стислі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Барашкова |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 315 |
- Ціна: 18,92 ₴




