Гайка М10 DIN 315 баранчик з латуні
Гайки баранчикові М10 DIN 315 (латунь), виготовлені відповідно до стандарту DIN 315, називають «баранчиками», оскільки кріплення має два «пелюстки» (вушка) округлої або прямокутної форми. Завдяки вушкам для встановлення металевих деталей не потрібні додаткові інструменти, їх накручують вручну.
Застосовують деталі у меблевому виробництві, машинобудуванні, побуті, для конструкцій, які доводиться часто монтувати/демонтувати. Матеріал виготовлення виробу – латунь. Завдяки міцності матеріалу та його високій стійкості до корозії металовироби часто експлуатуються в агресивних умовах або вологому середовищі, без втрати своїх міцнісних характеристик.

Основні характеристики гайки М10 DIN 315 (мм):
|
Характеристики |
Позначення |
Значення |
|
|
Крок різьби |
P |
1.5 |
|
|
Діаметр основи |
d2 |
max |
20 |
|
min |
17 |
||
|
Розмах вушок |
e |
max |
51 |
|
min |
48 |
||
|
Товщина вушка зверху |
g1 |
max |
4.4 |
|
min |
3.6 |
||
|
Товщина вушка знизу |
g2 |
max |
5.4 |
|
min |
4.6 |
||
|
Висота гайки з вушком |
h |
max |
25 |
|
min |
23 |
||
|
Висота різьбової частини гайки |
m |
max |
12 |
|
min |
8 |
||
Замовити гайки баранчикові ви можете на сайті компанії «Зевс» за доступною ціною. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте металовироби найвищої якості з мінімальним терміном виконання замовлення. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів за ціною нижче середньоринкового показника. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у відділі технічного контролю. Доставка по всій Україні в максимально стислі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Барашкова |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 315 |
- Ціна: 47,67 ₴




