Заклепка під молоток Ф2 DIN 661 AL
Заклепки під молоток DIN 661 AL Ф2 з потайною голівкою – кріплення необхідне для створення надійного нероз'ємного з'єднання металевих листових матеріалів. Виготовляють елементи з алюмінію, так як він стійкий до корозії, дані деталі можна експлуатувати в сирому або вологому середовищі.
Виробляють вироби за німецьким стандартом DIN 661, або його аналогів ГОСТ 10300-80 та ISO 1051. Конструктивно металовироби являють собою циліндричний стрижень з конусоподібною голівкою потайного типу. Монтуються вони заздалегідь просвердлені отвори, забиваючись ручним або пневматичним молотком. При встановленні голівка повністю потопає у матеріалі, утворюючи рівну поверхню.

Розміри заклепок з потайною голівкою під молоток DIN 661 (мм):
|
Діаметр стрижня d |
2 |
|
Діаметр голівки D |
3,9 |
|
Висота голівки Н |
1 |
|
Радіус під голівкою, r, не більше |
0,1 |
|
Відстань від основи голівки до місця виміру діаметра l |
1,5 |
|
Довжина L |
3-16 |
Теоретична маса 1000 шт. заклепок, кг, при номінальному діаметрі стрижня d, (мм):
|
Довжина L, мм |
2 |
|
3 |
0,104 |
|
4 |
0,129 |
|
5 |
0,154 |
|
6 |
0,178 |
|
7 |
0,203 |
|
8 |
0,228 |
|
9 |
0,252 |
|
10 |
0,277 |
|
12 |
0,326 |
|
14 |
0,376 |
|
16 |
0,425 |
Замовити заклепки DIN 661 ви можете на сайті компанії «Зевс» оптом та в роздріб. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Гарантія якості на кріплення – 36 місяців з моменту придбання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 1 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 3.9 мм |
| Діаметр заклепки | 2 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Алюміній |
| Тип бортика заклепки | Потаємний |
| Форма головки заклепки | Потайна |
- Ціна: 0,22 ₴






