Заклепка під молоток Ф2.5 DIN 661 AL
Заклепки під молоток DIN 661 AL Ф2.5 з потайною голівкою мають вигляд стрижня у формі циліндра, на якому знаходиться потайна конусоподібна голівка. Випускають їх за німецьким стандартом DIN 661, так само відносять до стандартів ГОСТ 10300-80 та міжнародного ISO 1051.
Матеріал виготовлення алюміній, він дозволяє експлуатацію кріплення в сирому середовищі, так як не схильний до корозії. Застосовують дані вироби для створення нероз'ємних з'єднань двох листових матеріалів, в яких попередньо просвердлюється або пробивається отвір, що відповідає діаметру заклепки. Метод монтажу – забивний, для встановлення використовуються молотки (пневматичний або ручний).

Розміри заклепок з потайною голівкою під молоток DIN 661 (мм):
|
Діаметр стрижня d |
2,5 |
|
Діаметр голівки D |
4,5 |
|
Висота голівки Н |
1,1 |
|
Радіус під голівкою, r, не більше |
0,1 |
|
Відстань від основи голівки до місця виміру діаметра l |
3 |
|
Довжина L |
4-20 |
Теоретична маса 1000 шт. заклепок, кг, при номінальному діаметрі стрижня d, (мм):
|
Довжина L, мм |
2,5 |
|
4 |
0,195 |
|
5 |
0,233 |
|
6 |
0,272 |
|
7 |
0,310 |
|
8 |
0,349 |
|
9 |
0,387 |
|
10 |
0,426 |
|
12 |
0,503 |
|
14 |
0,580 |
|
16 |
0,657 |
|
18 |
0,734 |
|
20 |
0,811 |
Замовити заклепки DIN 661 ви можете на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою від ринку на 3-10%. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у ВТК. Ми пропонуємо своїм клієнтам вигідні умови співпраці – готівковий, безготівковий розрахунок. Завжди на складі великий вибір кріплення з різними типорозмірами. Виготовлення металовиробів за кресленнями замовника. Сертифікати якості на кріпильні вироби.
| Основні | |
|---|---|
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 1.1 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 4.5 мм |
| Діаметр заклепки | 2.5 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Алюміній |
| Тип бортика заклепки | Потаємний |
| Форма головки заклепки | Потайна |
- Ціна: 0,37 ₴






