Заклепка під молоток Ф4 DIN 661 AL
Заклепки під молоток DIN 661 AL Ф4 з потайною голівкою - використовуються для здійснення надійного, непомітного та безпечного нероз'ємного з'єднання в місцях, де немає необхідності встановлювати болти або неможливе застосування зварювання. Вони випускаються на підставі німецького стандарту DIN 661, матеріал виготовлення алюмінію, який дозволяє експлуатацію елементів під час динамічних або вібраційних навантажень.
Конструктивно виріб складається з монолітного «тіла» без різьблення, що з'єднується з конусоподібною голівкою потайного типу. Монтаж деталей здійснюється в заздалегідь просвердлені отвори за допомогою молотка – забивним способом. У процесі установки потайна голівка повністю потопає у матеріалі, утворюючи гладку поверхню.

Розміри заклепок з потайною голівкою під молоток DIN 661 (мм):
|
Діаметр стрижня d |
4 |
|
Діаметр голівки D |
7,0 |
|
Висота голівки Н |
1,6 |
|
Радіус під голівкою, r, не більше |
0,2 |
|
Відстань від основи голівки до місця виміру діаметра l |
3 |
|
Довжина L |
5-50 |
Теоретична маса 1000 шт. заклепок, кг, при номінальному діаметрі стрижня d, (мм):
|
Довжина L, мм |
4 |
|
5 |
0,635 |
|
6 |
0,733 |
|
7 |
0,832 |
|
8 |
0,931 |
|
9 |
1,0,29 |
|
10 |
1,128 |
|
12 |
1,325 |
|
14 |
1,522 |
|
16 |
1,719 |
|
18 |
1,917 |
|
20 |
2,114 |
|
22 |
2,311 |
|
24 |
2,509 |
|
26 |
2,706 |
|
28 |
2,903 |
|
30 |
3,100 |
|
32 |
3,294 |
|
34 |
3,95 |
|
36 |
3,692 |
|
38 |
3,890 |
|
40 |
4,087 |
|
42 |
4,284 |
|
45 |
4,580 |
|
48 |
4,876 |
|
50 |
5,073 |
Замовити заклепки DIN 661 можна на сайті компанії «Зевс» за доступною ціною. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію відповідно до стандартів ГОСТ, DIN, ISO. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Завжди в наявності на складі великий вибір кріпильних виробів з різними типорозмірами. Доставка здійснюється в обумовлений термін.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 1.6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 7 мм |
| Діаметр заклепки | 4 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Алюміній |
| Тип бортика заклепки | Потаємний |
| Форма головки заклепки | Потайна |
- Ціна: 0,31 ₴






