Заклепка під молоток Ф5 DIN 661 AL
Заклепки під молоток DIN 661 AL Ф5 з потайною голівкою застосовуються в будівництві, машинобудуванні, приладобудуванні, суднобудуванні. Необхідність елементів полягає у створенні надійних нероз'ємних з'єднань двох листових матеріалів. У попередньо підготовлений отвір заклепку забивають за допомогою пневматичного або ручного молотка.
Виготовляють металовироби з алюмінію за німецьким стандартом DIN 661, так само вони відповідають стандартам ГОСТ10300-80 та ISO 1051. Такий матеріал дозволяє експлуатацію виробів особливо в місцях з різними навантаженнями (динамічними, вібраційними), а також у сирих умовах, тому що алюміній не піддається корозії.

Розміри заклепок з потайною голівкою під молоток DIN 661 (мм):
|
Діаметр стрижня d |
5 |
|
Діаметр голівки D |
8.8 |
|
Висота голівки Н |
2 |
|
Радіус під голівкою, r, не більше |
0,2 |
|
Відстань від основи голівки до місця виміру діаметра l |
4 |
|
Довжина L |
8-60 |
Теоретична маса 1000 шт. заклепок, кг, при номінальному діаметрі стрижня d, (мм):
|
Довжина L, мм |
5 |
|
8 |
1,522 |
|
9 |
1,677 |
|
10 |
1,831 |
|
12 |
2,139 |
|
14 |
2,447 |
|
16 |
2,755 |
|
18 |
3,064 |
|
20 |
3,372 |
|
22 |
3,680 |
|
24 |
3,989 |
|
26 |
4,297 |
|
28 |
4,605 |
|
30 |
4,913 |
|
32 |
5,222 |
|
34 |
5,530 |
|
36 |
5,838 |
|
38 |
6,146 |
|
40 |
6,455 |
|
42 |
6,763 |
|
45 |
7,225 |
|
48 |
7,688 |
|
50 |
7,996 |
|
52 |
8,304 |
|
55 |
8,767 |
|
58 |
9,229 |
|
60 |
9,537 |
Замовити заклепки DIN 661 ви можете на сайті компанії «Зевс», заповнивши форму онлайн. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу при мінімальному терміні комплектування замовлення. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. У нашому каталозі представлений великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Гарантія якості на вироби – 36 місяців з моменту придбання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 2 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 8.8 мм |
| Діаметр заклепки | 5 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Алюміній |
| Тип бортика заклепки | Потаємний |
| Форма головки заклепки | Потайна |
- Ціна: 0,60 ₴






