Заклепка під молоток Ф8 DIN 661 AL
Заклепки під молоток DIN 661 AL Ф8 з потайною голівкою виготовляють за стандартом DIN 661 (аналоги ГОСТ 10300-80, ISO 1051) з алюмінію. Так як даний матеріал має стійкість до корозії, алюмінієві деталі можна експлуатувати в сирому або вологому середовищі тривало, без негативного впливу на з'єднувальний вузол.
Дане кріплення необхідне для створення надійних нероз'ємних конструкцій, де немає потреби в болтах, або неможливо застосовувати зварювання. Монтується кріплення в заздалегідь підготовлені (просвердлені, пробиті) отвори, потім їх забивають молоком. Потайна голівка при установці повністю потопає у матеріалі, залишаючи гладку поверхню.

Розміри заклепок з потайною голівкою під молоток DIN 661 (мм):
|
Діаметр стрижня d |
8 |
|
Діаметр голівки D |
13,9 |
|
Висота голівки Н |
3,2 |
|
Радіус під голівкою, r, не більше |
0,25 |
|
Відстань від основи голівки до місця виміру діаметра l |
4 |
|
Довжина L |
9-60 |
Теоретична маса 1000 шт. заклепок, кг, при номінальному діаметрі стрижня d, (мм):
|
Довжина L, мм |
8 |
|
8 |
4,294 |
|
9 |
4,689 |
|
10 |
5,083 |
|
12 |
5,478 |
|
14 |
6,656 |
|
16 |
7,445 |
|
18 |
8,234 |
|
20 |
9,023 |
|
22 |
9,812 |
|
24 |
10,603 |
|
26 |
11,391 |
|
28 |
12,180 |
|
30 |
12,969 |
|
32 |
13,758 |
|
34 |
14,547 |
|
36 |
15,337 |
|
38 |
16,126 |
|
40 |
16,915 |
|
42 |
17,704 |
|
45 |
18,888 |
|
48 |
20,072 |
|
50 |
20,861 |
|
52 |
21,650 |
|
55 |
22,834 |
|
58 |
24,017 |
|
60 |
24,806 |
Замовити заклепки DIN 661 ви можете на сайті компанії «Зевс» оптом та в роздріб. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте гарантію якості на кріплення – 3 роки з моменту придбання. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. При виникненні труднощів у виборі металовиробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 3.2 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 13.9 мм |
| Діаметр заклепки | 8 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Алюміній |
| Тип бортика заклепки | Потаємний |
| Форма головки заклепки | Потайна |
- Ціна: 4,14 ₴






