Гвинт М6 ГОСТ 17475-80, DIN 965 з потайною голівкою і хрестоподібним шліцом з латуні
Гвинти М6 DIN 965 виконуються з плоскою потайною головкою і хрестоподібним шліцом, що забезпечує зручний і надійний монтаж. Після установки головка гвинта повністю занурюється в матеріал, забезпечуючи рівну поверхню та естетичне з'єднання.
Виробництво ведеться з латунного сплаву Л63, що не піддається корозії та зберігає блиск протягом усього терміну служби. Гвинти DIN 965 М6 підходять для пристроїв і конструкцій, що працюють в умовах підвищеної вологості та агресивних середовищ, а також застосовуються в електричних ланцюгах і декоративних з'єднаннях.
Схема гвинта DIN 965

Основні технічні характеристики гвинта М6 DIN 965 (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Діаметр метричної різьби |
d |
М6 |
|
|
Крок різьби |
Р |
1 |
|
|
Діаметр голівки |
dk |
макс |
11 |
|
мін |
10.57 |
||
|
Висота голівки |
K (макс) |
3 |
|
Замовити гвинти ГОСТ 17475-80, DIN 965 з потайною голівкою з латуні можна на сайті компанії «Зевс», заповнивши форму онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче ринку на 3-10%. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. При виникненні труднощів у виборі товару або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Латунь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 11 мм |
| Висота головки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 17475-80, DIN 965 |
- Ціна: від 5,74 ₴




