Гайка М3 DIN 1587, ГОСТ 11860-85 ковпачкова з нержавіючої сталі
Гайка ковпачкова DIN 1587, ГОСТ 11860-85 М3 – виготовляється з нержавіючих сталей марок А2 та А4. Нержавіючі елементи довговічні, відмінно витримують високі та низькі температурні режими, вплив агресивного середовища.
Кріплення застосовується в приладобудуванні, будівництві, меблевому виробництві та використовується переважно як декоративний елемент, надаючи естетичний вигляд зібраній конструкції. Крім цього, даний металовиріб захищає людей від випадкових травм об гострі виступаючі краї болтів і шпильок, закриваючи їх ковпачком.

Розміри гайки DIN 1587, ГОСТ 11860-85 М3 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.5 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
2.5 |
|
Розмір під ключ |
s |
5.5 |
|
Повна висота гайки |
h |
6.5 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
5 |
|
Мінімальна глибина |
t |
4.5 |
Замовити гайки ковпачкові DIN 1587, ГОСТ 11860-85 можна на сайті компанії «Зевс» всього за кілька хвилин. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. При виникненні труднощів у виборі металовиробу або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 6.5 мм |
| Розмір під ключ | 5.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587, ГОСТ 11860-85 |
- Ціна: від 1,06 ₴




