Гайка М4 DIN 1587, ГОСТ 11860-85 ковпачкова з нержавіючої сталі
Гайка ковпачкова DIN 1587, ГОСТ 11860-85 М4 – має шестигранну форму, а значить, її монтаж виконується звичайним інструментом. Однак з одного торця елемента розташований сферичний ковпачок, завдяки якому вона та отримала свою назву – ковпачкова.
Деталь нагвинчується на болт або шпильку аналогічного типорозміру і дозволяє приховати їх гострі та непривабливі частини, захищаючи від випадкових травм і створюючи естетичний зовнішній вигляд конструкції.
Металовиріб не піддається іржавінню, оскільки виготовляється з аустенітної нержавіючої сталі марок А2 та А4. Виробництво такого нержавіючого кріплення регламентується стандартами DIN 1587 і ГОСТ 11860-85 та має ряд переваг:
- стійкість до вологого та агресивного середовища, а також до перепадів температур;
- гарний зовнішній вигляд;
- тривалий термін експлуатації;
- гігієнічність.

Розміри гайки DIN 1587, ГОСТ 11860-85 М4 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.7 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
3.2 |
|
Розмір під ключ |
s |
7 |
|
Повна висота гайки |
h |
8.0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
6.5 |
|
Мінімальна глибина |
t |
5.5 |
Замовити гайки ковпачкові DIN 1587, ГОСТ 11860-85 можна на сайті компанії «Зевс», заповнивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію відповідно до стандартів ГОСТ, DIN, ISO. Сертифікати якості на кріплення. У нас ви знайдете великий асортимент металовиробів за ціною нижче середньоринкового показника. Доставка по всій Україні у погоджені строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 6.5 мм |
| Висота | 8 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587, ГОСТ 11860-85 |
- Ціна: від 1 ₴




