Гайка М5 DIN 1587, ГОСТ 11860-85 ковпачкова з нержавіючої сталі
Гайка ковпачкова DIN 1587, ГОСТ 11860-85 М5 – металовиріб, що поєднує в собі звичайну шестигранну гайку і сферичний ковпачок. Її виготовляють відповідно до стандартів ГОСТ 11860-85 і DIN 1587 з нержавіючої сталі марок А2 та А4, або її аналогів 12Х18Н10Т, 08Х18Н10 і 10Х17Н13М2.
Нержавіючі вироби мають високу міцність і стійкість до корозії, тому можуть експлуатуватися у вологих і агресивних умовах тривалий час. Застосовується елемент найчастіше в з'єднаннях, які необхідно захистити від впливу корозійних процесів. Також вона може використовуватися як декоративне кріплення, що покращує естетичні властивості конструкції та для запобігання травматизму людей, які працюють із з'єднувальним вузлом.

Розміри гайки DIN 1587, ГОСТ 11860-85 М5 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.8 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
4.0 |
|
Розмір під ключ |
s |
8.0 |
|
Повна висота гайки |
h |
10 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
7.5 |
|
Мінімальна глибина |
t |
7.5 |
Замовити гайки ковпачкові DIN 1587, ГОСТ 11860-85 можна на сайті компанії «Зевс», всього зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче ринку на 3-10%. У нашому каталозі представлений великий асортимент виробів з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі строки. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 7.5 мм |
| Висота | 10 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587, ГОСТ 11860-85 |
- Ціна: від 0,86 ₴




