Гайка М6 DIN 1587, ГОСТ 11860-85 ковпачкова з нержавіючої сталі
Гайка ковпачкова DIN 1587, ГОСТ 11860-85 М6 з нержавіючої сталі – кріплення яке:
- покращить декоративні властивості конструкції;
- захистить з'єднання від впливу вологого та агресивного середовища;
- забезпечить зниження травматизму гострими частинами різьбового кріплення (болти, шпильки).
Виготовляється деталь з ковпачком відповідно до вимог стандартів DIN 1587 і ГОСТ 11860-85. Як сировину для виробництва виробів використовують нержавіючі сталі А2, А4, 12Х18Н10Т, 08Х18Н10 і 10Х17Н13М2. Конструктивно металовиріб являє собою шестигранник із заокругленим ковпачком і внутрішньою метричною різьбою.

Розміри гайки DIN 1587, ГОСТ 11860-85 М6 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
5 |
|
Розмір під ключ |
s |
10 |
|
Повна висота гайки |
h |
12 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
9.5 |
|
Мінімальна глибина |
t |
8 |
Замовити гайки ковпачкові DIN 1587, ГОСТ 11860-85 можна на сайті компанії «Зевс» за низькою ціною.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу при мінімальному терміні комплектування замовлення. Доставка по всій Україні у погоджені строки. Вся продукція постачається після попередньої перевірки ВТК. Ви можете забрати продукцію самостійно зі складу в місті Харків, або на одному з відділень транспортних компаній "Нова пошта" у вашому місті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 9.5 мм |
| Висота | 12 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587, ГОСТ 11860-85 |
- Ціна: від 1,53 ₴




