Гайка М8 DIN 1587, ГОСТ 11860-85 ковпачкова з нержавіючої сталі
Гайка ковпачкова DIN 1587, ГОСТ 11860-85 М8 застосовується для закриття виступаючих кінців болтів і шпильок, забезпечуючи акуратний зовнішній вигляд з'єднання. Завдяки сферичному ковпачку кріплення набуває естетичності, а також знижується ризик травм при контакті з різьбовими елементами. Використовують такі вироби в машинобудуванні, приладобудуванні та будівництві.
Виготовляють дані металовироби з нержавіючої сталі марок А2 та А4, а також їх аналогів – AISI 304, 12Х18Н10Т. Матеріал відзначається високою стійкістю до корозії та впливу агресивних середовищ, що дозволяє застосовувати кріплення у вологих і хімічно активних умовах. Конструктивно гайка являє собою шестигранну форму з внутрішньою різьбою і сферичним ковпачком. Виробництво здійснюється за стандартами DIN 1587 і ГОСТ 11860-85.

Технічні характеристики гайки М8 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1.25 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
6.5 |
|
Розмір під ключ |
s |
13.0 |
|
Повна висота гайки |
h |
15.0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
12.5 |
|
Мінімальна глибина |
t |
11.0 |
Замовити гайки ковпачкові DIN 1587, ГОСТ 11860-85 можна на сайті компанії «Зевс» із сертифікатом якості.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте доставку по всій Україні. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. При виникненні труднощів у виборі металовиробу або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. У нас ви знайдете великий асортимент виробів за ціною нижче середньоринкового показника. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 12.5 мм |
| Висота | 15 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587, ГОСТ 11860-85 |
- Ціна: від 3,07 ₴




