Гайка М12 DIN 1587, ГОСТ 11860-85 ковпачкова з нержавіючої сталі
Гайка ковпачкова DIN 1587, ГОСТ 11860-85 М12 виготовляється з аустенітної нержавіючої сталі марок А2 та А4. Даний матеріал не піддається корозії та не намагнічується, що дає можливість експлуатації металовиробів у вологому та агресивному середовищі, при низьких і високих температурних режимах, тривалий час, без негативного впливу на конструкцію.
Кріплення, більшою мірою призначене для декоративних цілей, ніж для кріплення, оскільки воно витримує мінімальне навантаження. Використання даних елементів запобігає випадковому травматизму об гострі виступаючі кінці болтів і шпильок. Деталі складаються з шестигранника і ковпачка. Різьба накатується з внутрішньої сторони шестигранника.

Технічні характеристики гайки М12 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1.75 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
10.0 |
|
Розмір під ключ |
s |
19.0 |
|
Повна висота гайки |
h |
22.0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
18.0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
16.0 |
Замовити гайки ковпачкові DIN 1587, ГОСТ 11860-85 можна на сайті компанії «Зевс» залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Сертифікати якості. Для постійних і оптових покупців діє гнучка система знижок. При виникненні труднощів у виборі металовиробу або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Ви можете забрати продукцію самостійно зі складу у місті Харків, або в одному з відділень транспортних компаній "Нова пошта" у вашому місті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 22 мм |
| Розмір під ключ | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587, ГОСТ 11860-85 |
- Ціна: від 11,38 ₴




